1. Objednávka

Kupní smlouvu je možno uzavřít v českém jazyce. K uzavření kupní smlouvy je potřeba vytvořit objednávku, jak je popsáno níže. Předtím, než definitivně Zákazník potvrdí objednávku, budete mít právo celou objednávku a zadané údaje zkontrolovat. Jestliže budete mít zájem některou položku změnit, je možné to učinit pomocí tlačítka „Zpět“, kterým se vrátíte do předešlých kroků. Pokud s podobou objednávky souhlasíte, tlačítkem „Odeslat objednávku“ bude objednávka s konečnou platností odeslána ke zpracování. Toto odeslání je závazné.

Kupní smlouva uzavřená mezi prodávajícím a kupujícím nabývá účinnosti okamžikem, kdy dojde kupujícímu potvrzení.

V případě, že se navzdory veškeré péči prodejce dostane na stránky e-shopu nesprávná cena, zejména co se týká zjevně chybné ceny, např. „0“ Kč nebo „1“ Kč, která je významně odlišná od všeobecně známé, obecně přijaté nebo odhadnuté ceny za produkt, nebo která se objevila z důvodu systémové chyby, pak prodejce není povinen dodat toto zboží za chybně uvedenou cenu, ale může nabídnout dodání za správnou cenu, přičemž při její znalosti může Zákazník od nákupu odstoupit. VEGA TOOLS s.r.o. si vyhrazuje právo opravit zjevné chyby.


VEGA TOOLS s.r.o. není zodpovědná za cenové či jiné chyby a vyhrazuje si právo na zrušení objednávek založených na nedorozumění.

Ceny uvedené na webových stránkách www.procraft.cz jsou konečné, vč. DPH. Náklady na dopravu a balné nejsou v ceně zahrnuty a jsou uvedeny dále a následně jsou přičteny v objednávkovém formuláři.

Náklady na použití elektronických prostředků nese Zákazník a řídí se smlouvou mezi Zákazníkem a jeho poskytovatelem internetového připojení, případně jeho poskytovatelem služeb elektronických komunikací.

2. Přeprava

Přeprava zásilek na území České republiky přímo domů. Přeprava mimo území České republiky není možná bez předchozího souhlasu VEGA TOOLS s.r.o. a písemně dohodnuté ceny za takovou přepravu.

VEGA TOOLS s.r.o dodává výhradně na území České republiky (na českou adresu).

Balíky se zbožím objednaným z internetového obchodu VEGA TOOLS s.r.o. doručuje Zákazníkům přímo domů náš logistický partner, PPL.

Termín dodání: (Pokud je požadované zboží skladem, vyřídíme objednávku během 5-8 pracovních dnů. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání, a proto může být objednané zboží obdrženo postupně v několika zásilkách. Z výše uvedeného důvodu může dojít také k vyprodání zboží, v takovém případě prosím přijměte naši omluvu. Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma objednávky nad 600 Kč.

Při objednávce nad 600 Kč bude objednané zboží doručeno zdarma až domů! Při nákupu budou zohledněny a následně kumulovaně odečteny všechny slevy, na které má Zákazník při nákupu nárok.